Broşür Örnekleri Dünyasına Hoş geldiniz.  Uzman Kadromuz Tarafından Broşür El ilanı Ürün Tasarımı Hazırlanıp Basıldıktan Sonra Adresine Kadar Getiriyoruz.

Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir. Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır. Ekonomik Broşür Kime Yaptırılmadır Maliyeti En az Tanıtım Aracıdır. Sizde Hemen Broşür Yaptırmak için 0212 652 67 27 arayabilirsiniz
 Broşür kime yaptırılmadır
 
 
Broşür El ilanı hizmeti veren her firma bilinçli değildir. Broşür yaptıracağınız firma mutlaka resmi firma olmalıdır, neden? Broşür el ilanı hizmeti ciddi bir iştir en küçük ihmalkarlık veya vurdum duymazlık işin çöpe atılmasına sebep olabilir, çantacılar diye tabir edilen reklamcılar  Kapınıza reklam broşürü bırakıp kendilerini gerçek firmaymış gibi gösteren sözde reklamcılara dikkat etmelisiniz ve farklı amaçlarla kendini Reklamcı olarak gösteren kişiler vardır.  Broşür yaptıracağınız firmayı araştırın web sitelerinde iletişim bilgilerini iş telefonlarını vergi ticaret odası bilgilerini görmediğiniz firmalara broşür yaptırmak hem kendi açınızdan çeşitli olumsuzluklarla karşılaşma riski vardır.

 Broşür

Broşür işlerinde de sizin yardımcınız ve destekçiniz olacağız gelişmiş Tasarım ve Baskı teknikleri ile ve ekonomik fiyatlarımızla broşür yaptırmak sizin için daha uygun olacaktır. Broşür ve el ilanı, Katalog  işleriniz de sizin destekçiniz olacağız.
 Broşür el ilanı işlerinde Boğaziçi Tasarım servisi olarak Reklam firması güvenirliliğimizi korumaktayız. Her türlü  Broşür Katalog el ilanı işlerini bize güvenle yaptırabilirsiniz. Broşür Servisi olarak amacımız Reklam sektöründeki konumumuzu korumak Tanıtımız ile ilgili problemlerinizi çözerek servis ağımızla bunu garanti altına alıyoruz.

    

 BROŞÜR SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER!

 Katalog'tan Model Seçmek;  Broşür katalogumuzdan kendi meslek grubunuzu bulunuz. Broşürleri daha büyük  görmek  için resmin üzerine tıklayınız. İnternette yayınladığımız broşürlerin çözünürlülüğü, sayfanın hızlı  açılması için düşük  tutulmuştur. Katalogumuzdan  Broşür beğendiğiniz taktirde sipariş formuna Broşürünüzde  yer almasını isteğiniz  bilgilerinizi girin ve gönderiniz.

 a. Kendi Çalışmanızı Göndermek; Corel Draw, Photoshop, Excel, Word, FreeHand programlarından birini kullanarak  kendi kartınızı hazırlayıp doğrudan basılması için gönderebilirsiniz.
 Tasarım programı kullananlar için; Uygun ölçüler: 21 x 29 cm Çözünürlük: 300 dpi

 b. Mevcut Broşürünüzü Göndermek; Broşürünüzün aynısını isterseniz, Broşürünüzü scanner (tarayıcı cihaz) ile  taratmanız veya  kartvizitinizin fotoğrafını çekip bize göndermeniz gerekiyor.

 c. Siz Tarif Edin, Biz Yapalım; Broşür bilgilerinizi ve Broşürünüzde yer almasını istediğiniz resim, logo v.b  materyalleri  tespit edip bize e-mail ile gönderiniz.

 Diğer önemli hususlar

 • Broşürdeki güvenlikli bölgeler işaretlenmeli ve tüm tasarım bu sınırlar dahilinde kalacak şekilde yapılmalıdır.

 • Broşür en boy oranları standart olmalıdır.

 • Tasarımlar en az 300dpi çözünürlükte yapılmalı.

 • Broşürü tiff formatında kaydedilmeli.

 • Basım sırasındaki renk farklılıkları göz önünde bulundurulmalı. Gerekiyorsa renk düzeltmeleri yapılmalı.

 İlk önce Broşürünüze uygun şablonlar hazırlamanız gerekiyor. Eğer hazırlamak istemiyorsanız Katalogdaki şablonları   kullanabilirsiniz. Resimdeki standart şablonları photoshop da açtıktan sonra yapmanız gerekenler aslında sizin nasıl bir   Broşür istediğinize ve hayal gücünüze kalıyor. Eğer fikir sahibi olmak istiyorsanız size daha önce sunduğumuz ilginç   tasarımlara kartvizitinizi oluşturabilirsiniz.

 BROŞÜR İŞLERİNDE NEDEN BİZ TERCİH EDİLİYORUZ?

 1- Tasarımınız için beğeninize sunulan şablonlardan birini seçerek normal bir grafikerden daha hızlı tasarım yapmak   istiyorsanız.

 2- Baskı kalitesinin ve kullanılan malzemenin birinci sınıf olmasını istiyorsanız.

 3- Matbaa takibine bir personel ayırmak istemiyorsanız yada kendiniz bizzat haftalar harcamak istemiyorsanız.

 4- Siparişlerinizin gecikmesini istemiyor kargo ile kapınıza kadar gelmesini istiyorsanız.


Tel: 0212 652 67 27 - 0212 639 11 24 - 0212 552 37 87

Fax: 0212 652 67 14 - Fct: 0533 669 20 40

e-posta: info@ransey.com / MSN'e Eklemek İçin Tıklayınt, Zon

 

 
 
 
Brosurornekleri.com  Bir © Boğaziçi Reklam A.Ş.   Kuruluşudur - Tüm hakları saklıdır.